În această seară formația lui Gâlcă, FC Steaua București, a câștigat campionatul trecând de Botoșani cu scorul de 3-1, ajutată fiind de Astra Giurgiu care a învins pe ASA Târgu-Mureș.

Steaua campionă! O piesă mai veche dar merge și acum 🙂


Adaugă iSay.ro ca sursă preferată sau activează

Ți-a plăcut articolul? Lasă un comentariu